26 Kasım 2013

Halkbank Haksız Ücret Aldı!

İnternette bulunan Yalova Halkbank şubesininmiş. Siz bizimle dalgamı geçiyorsunuz? 25 dakika aradım hep operatör bekleyiniz aradığınız kişi meşgul ben daha hiç dahili numara çevirmedim. Çalıyor açan yok. Bu nasıl bir banka? 18 kasım 2013 tarihinde konut kredim bitti. Rehin kaldırma yazım hala Yalova'dan yaklaşık 25 km. uzağında olan Altınova ilçesi tapu dairesine ulaşmadı. Birde benden hizmet ücreti olarak 220 TL aldınız hangi hizmet?

Murat 57 Okunma

Cevaplar

  • Murat29 Kasım 2013

    27 kasım günün yalova halkbank şb. elden evrakı tapu md.lüğüne getirmiş. 28 kasımda tapuya gittim harç ücreti yatmamış dediler. yatırayım dedim bankanızla halledeceksiniz dediler. bankayı aradım biz fek yazısını gönderiyoruz tapu size sms atıyor harcı bankaya yatırıyorsunuz işlem yapılıyor diye söylendi. tapu hayır bu uygulama eski diyor.siz bankadayken banka şb.nizin halletmesi gerekiyor bize fek yazısı ile gönderiliyor dediler. ben tabi kafayı yedim. kim doğru söylüyor. tapu personeli banka personelinizi aradı konuştular sonra tapu bana sms attı ve parayı yatırın dedi. sonra işlemim yapıldı. bu nasıl bir hizmettir. benden aldığınız 220 tl karşılığında verdiğiniz hizmet benim defalarca tapu dairesine gitmem defalaraca bankayı aramam. sinirlerimim altüst olması ve yaklaşık 2 hafta süren bir rehin kaldırma işleminin karşılığı olsa gerek. bankanızdan maaş alan bir kamu personeli olarak sizden maaş almak dışında hiç bir faaliyette bulunmayacağım.

  • Halkbank Temsilcisi26 Kasım 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön