11 Aralık 2014

Halkbank Haksız Kesinti!

Konut kredime bağlı olan konut sigortasını başka bir sigorta acentesinden şubat 2014 ayında yenileyerek poliçe belgelerimi bankaya ilettim. Buna karşın Halkbankası 7 ay sonra (eylül 2014) hesabımdan tarafıma bilgi yapmadan konut sigortasını yenilemiştir. Banka şubesine 3 kez sözlü 1 kez yazılı yoldan uyarıda bulunmama rağmen halen haksız yere kesilen ücreti geri iade etmemişlerdir.

Erkan 487 Okunma

Cevaplar

  • Erkan18 Aralık 2014

    Müşteri memnuniyetinden yoksun banka, halk bankasi!!!

  • Erkan18 Aralık 2014

    Banka yapmis olduğum şikayeti dikkate almayarak standart cevap yazmak dişinda bir girisimde bulunmadı. İletişime gecen bir banka yetkilisi bulunmadi. Halk bankasınin iyi bir müşterisi olmama rağmen gerekli özeni banka göstermedi. Bankaya borçlu olan ben olsaydim bu kadar bekletirler miydi? Halk bankasinin bu yaklasimini kiniyorum. En yakin zamanda farklı kurumlara sikayetimi yaparak hakkimi arayacagim ve en kisa zamanda bankayla olan müşteri iliskimi askiya alacagim.

  • Halkbank Temsilcisi12 Aralık 2014

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön