20 Şubat 2016

Halkbank Haksız Aldığı Dosya Masraflarını Yargıya Taşıyor!

Halkbank'tan 2 konut kredisi kullandım. Kredi masrafları tek seferde alındığı için detaylarını da hiçbir şubeden öğrenememiş olmam nedeniyle masrafın yasal olan ekspertiz bedeli gibi ve yasal olmayan tüm toplamını mecburen hakem heyetine taşıdım.

Banka, Hakem Heyeti kararları sonrasında bana dönüp çözüm üretmek ve masrafların bir bölümünün yasal olduğunu alınması gerektiğini açıklayarak diğer bankaların yaptığı gibi benden feragatname isteyerek en azından bir bölümünü iade etmek yerine kararları yargıya taşıdı.

Bunun sonucunda bende avukat tuttum bu durumda iki tarafta avukatlık ücreti ödeyecek, aslında olayın kazanan tarafı olmayacak gereksiz bir iş yükü ve iki tarafa da maliyet yüklenmiş olacak. Bu da müşteri olarak ciddi memnuniyetsizliğe yol açıyor. Konu ile ilgili şubeleri ve tüm birimleri aramama rağmen şikayetim dikkate alınmadı.

Cihan 426 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi22 Şubat 2016

    Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

  • Halkbank Temsilcisi22 Şubat 2016

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön