17 Mayıs 2013

Halkbank Haklı Olduğumu Kabul Ettiler Ama Ödememi Geri Alamadım!

Şubat 2013'de halkbank personeli yeni paraf kartımın teslimat adresi için beni aradı. Ben de kendisine çok fazla kredi kartımın olduğunu ve paraf kartı istemediğimi belirttim. Telefondaki kadın, ilk ekstremin bir bölümünün kendileri tarafından ödeneceğini ileri sürdü. Ben de bunun üzerine adresimi verdim ve kartı bana teslim ettiler.

İlk ekstremin tamamını benden tahsil ettiler. Halkbank'ı aradım şikayeti dile getirdim. 16/05/2013'de nihayet şikayetimin sonucunu açıkladılar. Telefondaki çalışan bana şunu söyledi : Konuşmanın kayıtları incelendi ve sizin haklı olduğunuz görüldü, Bankamız, sizi arayan ve yanlış bilgi veren çalışanı uyarma kararı aldı, Sizin paranızı da iade edemeyiz.

Erman 59 Okunma

Cevaplar

  • Erman20 Mayıs 2013

    Bana yeni bir cevap verilmedi. zaten bu verdiğiniz cevabı yukarıdaki şikayette belirttim. Halkbank kendi personelinin hatasının üstünü örtmeye çalışıyor. Bana bu olayı unutturmaya çalışıyor. Zaman aşımına uğratmaya çalışyıor. Banka personeli bankayı temsil eder. O çalışanın uyarılması benim sorunum değil. ben sadece o çalışanın bana vaad ettiği indirimi istiyorum. Banka çalışanı uyarsa ne uyarmasa ne bundan bana ne.

  • Halkbank Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön