09 Temmuz 2015

Halkbank Hakkımı Yok Etti.

Dün saat 18:00 sıralarında aldığı bir kararla hiçbir şekilde müşterilerine haber vermeden ve onlara geçiş süresi tanımadan seyahat hattı kullanım koşullarını değiştirerek paraf para kullanım katsayıları yarı yarıya düşürmüştür. Bu da mevcut puanların en az yarı yarıya değerinin kaybolması demektir.

Yani Halkbank'ın müşterilerinin paraf paralarının yarısını almak istiyor.
Aşağıda resmini eklediğim gibi büyük bankalar bu tür bir uygulama yapacağı zaman iki gün önceden de olsa bilgilendirme yapmaktadır ama Halkbank buna gerek duymamış bir çok Parafly kullanıcısını mağdur etmiştir. Mevcut kazanılmış haklarını yok etmiştir.
Haklarımı geri istiyorum.

Ayşegül 160 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi15 Temmuz 2015

    Müşterimize mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

  • Ayşegül 11 Temmuz 2015

    Bakın başka bir bankadan daha örnek verelim, müşterisini insan yerine koyan banka utanın bence sizin gibi şark kurnazı değiller ''15 Ekim 2015 itibariyle Yapı Kredi Seyahat Hattı üzerinden standart puan kullanımı ile yapacağınız yurt içi konaklama, yurt dışı konaklama, cruise ve seyahat tur paketi harcamalarınızda puanlarınızı 1,9 ile 2,5 kat arasında; yurt içi uçak bileti, araba kiralama, otobüs bileti ve shuttle harcamalarınızda puanlarınızı 1,2 ile 1,8 kat arasında; ve yurt dışı uçak bileti harcamalarınızda puanlarınızı1,9 ile 2,7 kat arasında değerli kullanabilirsiniz. ''

  • Halkbank Temsilcisi09 Temmuz 2015

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön