18 Nisan 2013

Halkbank Habersiz Açtıkları Kredi Kartının İptalini İstiyorum!

Bankanın benden onay almadan hiç bir gerekçesi olmadan adıma düzenleyip hesabıma bağladığı kredi kartının iptalini istiyorum müşteri hizmetlerini arıyorum ulaşımıyorum iptal etsinler yoksa bddk ya başvurucağım.

Ekrem 80 Okunma

Cevaplar

  • Ekrem25 Nisan 2013

    daha önce şahsımın onayı alınmadan gönderilen kredi kartının iptali için hiç bir mecburiyetim yokken defalarca arayıp ulaşamadığım halkbank telefon bankacılığına binbir ugraşla ulaşıp kapattırma talebinde bulundum bir hafta içerisinde kapatacaklarını söylediler ama bir hafta geçmesine rağmen ses yok hem de şikayetvar.com yazdığım şikayet üzerine bir kadın aradı o da hemen iptal edileceğini söyledi ama internet bankacılığından baktığımda hala kart iptal edilmediği görülüyor bir bankanın itibarı ancak bu şekilde düşürebilir bize bddk dan başka çözüm yolu bırakmıyorlar. kartın hemen iptali istiyorum yoksa her platform da bunu dile getireceğim bıktırdılar beni

  • Ekrem18 Nisan 2013

    işlemin sonuçlanmasını bekliyorum ona göre yorumumu sileceğim

  • Halkbank Temsilcisi18 Nisan 2013

    Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön