23 Ocak 2014

Halkbank Haberim Olmayan Kartın Limitini Artıyor.

Halkbank' tan daha önce maaş aldığım için hesabım vardı ,sonra hesabımı kapattım ancak bir gün kredi kartımın limitinin arttırıldığına dair bankadan sms aldım. Benim elimde kredi kartı yok, hesabımı ben kapattırdım . Telefonla kendilerine ulaştım bana hesabımın kapalı olduğunu ama bir kredi kartı çıkarıldığını söylediler . Oysa benim böyle bir talebimde yok , hesabımı da zaten kapattırdım. Bu kartı bu kişiler kendisi kullanırsa bu bankanın elemanları da olabilir. Benim iznim olmadan bana kart çıkarılıyor ve bu kart bende değil, nerede olduğu meçhul . Buradan doğacak bir sorumluluk kime ait ?

Bünyamin 168 Okunma

Cevaplar

  • Bünyamin29 Ocak 2014

    Ben telefonla ulaştım ama doyurucu bir cevapo alamadığım gibi böyle bir kredi kartının varlığı kabul edildi ama bu kredi kartı nerede kimin elinde o konuda bana bilgi verilmedi bende gerekli yerlere şikayet etmeye başladım ve şikayetlerime devam edeceğim .

  • Halkbank Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön