Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Halk Şüpheli Taşınmaz İhalesi!

profile
22 Eylül 2020
2.074

Salı günü (15-09-2020) saat 17:40 civarında ilk teklif verdiğim... Seri numaralı ihalenin süresi tamamlanmadan şüpheli sonuçlandığını, bu konuda bilginizi rica ediyorum.

Bugün (21-09-2020) 12:22’de ekte gördüğünüz gibi teklif veren biri olduğunu yazan ileti geldi. Giriş yapıp teklifi yükseltmek istediğimizde hep hata mesajı çıktı. Hem şubeye hem de Halkbank Gayrimenkul iletişim numarasına öğlen molası olduğu için ulaşamadık. Halkbank çağrı merkezi yardım edemeyeceklerini bildirdi. Şifremizi kabul etmediği ve yeni bir parola oluşturma seçeneğimiz olmadığı için teklifi yükseltemedik.

Madde 14. Ekte gördüğünüz gibi ihale süresi bitimine 5 iş günü) yarım saat tekrar uzatılması lazımdı ihalenin. 12:22 SMS yönüyle haberimiz oldu. Giriş yapamadık Çünkü sistem şifremizi kabul etmedi. 13:00 ihale sonuçlandı üstüne yarım saat eklenmeden. Tam öğlen molasının bitimiyle denk geldi.

Mola bitimiyle 13:40 civarı Adana... Şubesiyle görüştüm. Oradaki görevli de hesabınızda bir sorun var ve süre uzatılmamış dedi. Bu durumu düzeltmek için Genel müdürlük işlem yapabilir, 0216-5035858’i aramamızı söyledi. Aradık ama 13dakikadan fazla kimse telefonu açmadı ve Genel Müdürlükle görüşemedik.

Lütfen bu e-maille beraber sıkıntımızın giderilmesini rica eder, ihalenin usulüne uygun devamı ile yeni teklif verme ümidiyle...

 

Not: BDDK ve Halkbank'a gönderdiğim mailden alıntı. Şu ana kadar kimse aramadı beni bankadan.

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz