19 Ocak 2015

Halkbank Emekli Maaşına Çekilen Kredi!

Babam 01.12.2014 tarihinde vefat etti. Halkbank'tan emekli maaşına çekmiş olduğu krediyi 17 ay ödedikten sonra vefat etti. Sigorta şirketi kalan borcu bankaya ödemiş ama ödediği parayı kalan mirasçılara ödemiyormuş. Bununla ilgili daha önce de dayımda çekilen parayı banka mirasçılara ödedi... Ama babamda ödemeyi banka red ediyor. Bununla ilgili şikayetim var ve 17 aylık ödediği parayı mahkemeye vererek almayı düşünüyorum.

Halkbank burada parayı verirken sigorta yapmak için babamdan sigorta parasını alıyor. Ama iş parayı mirasçılara ödemeye gelince ödemeyi red ediyor. Gidiyorum soruyorum sigorta poliçesini görmek istiyorum diye bizde yok gibi komik cevaplar veriyorlar ve hiç ilgilenmiyorlar.

Pınar 361 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi19 Ocak 2015

    Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön