10 Haziran 2016

Halkbank Ekspertiz Ücreti ve İpotek Tesis Ücreti İadesini İstemiyorum.

Hakem Heyeti'ne müracaatım neticesinde dosya masrafları ve ekspertiz ücretinin tarafıma iadesine karar verildi. Tabi bunun içinde ekspertiz ücreti ve ipotek tesis adı altında kesilen 450,76 TL olan miktarın kesilmesinin yasal olduğunu iddia eden banka tarafından mahkeme açıldığını öğrendim. İlgili bankanın çağrı merkezini, şubedeki müşteri temsilcimi arayarak ilgili bedelden feragat ettiğimi, ibraname imzalayarak taraflarına mail attığımı belirttim. Ancak Banka sulh olma yoluna gitmiyor.
Halkbank böyle bir işlem öncesi mahkeme yoluna gitmeden kendi parasını talep eden hak sahibiyle görüşmeden neden mahkemeye müracaat eder?

Ayrıca sulh olmak istiyorum, tarafınızca bana ödenmeyen bedeli almak istemiyorum. Neden ille de vekalet ücreti peşine düşüyor anlaşmalı avukatlık bürosu? Ben Bankanızın ilgili hukuk biriminin konuyu çözmesini talep ediyorum.

Gökhan 1.211 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi13 Haziran 2016

    Müşterimize e-mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

  • Halkbank Temsilcisi10 Haziran 2016

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön