Halkbank Ek Hesaptan Çekilen Tutarın Faizleri Aylar Sonra Yansıyor!

Rahşan Y. |

Halkbank tan şikayetçiyim.Yaklaşık 5-6 ay önce Halkbank tan maaşımı alıyordum.Ek hesap limitimden bir miktar para çektim sonrasında tayin olmamla maaş aldığım banka değişti. Ben de kartımda gerekli ödemeleri yaptıktan sonra tekrar o kartı kullanmadım.

3 ay sonra 4 tl (?) borcunuz var şeklinde mesaj geldi gittim 5 tl yatırdım ve Halkbank şubesindeki personelden borcum kalmadığı bilgisini alınca aradan 1-2 ay kadar geçmeden bu sefer 45 tl (?) borcunuz var şeklinde tekrar mesaj geldi sinirlendim gittim ödedim ve borcum kalmadığı bilgisini alınca hesabımı kapatmak için dilekçe yazdım.2 gün sonra 2 kuruş borcunuz var diye tekrar mesaj geldi.Toplam borç bilgisini göremiyorlarmış ! Şikayetçiyim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Rahşan Y.
  05 Haziran
  00:26

  Sizin bankanız için şikayet oluşturmak ta bir dert saatlerce dolduruyorsun arıyorsun şikayet oluşturamadan artık şikayet etmekten vazgeçiyorsun. Hiç beğenmedim. Müşteri hizmetleriyle konuşurken şikayet dosyası oluşturmak istiyorum diyorum zaten ses kaydı alınıyor buda bir şikayet sayılır diye hazır cevap veriliyor.

 • 27 Mayıs
  17:23

  Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır.

  Bilgilerinizi rica ederiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.