03 Eylül 2013

Halkbank EFT İşlemimi Yapmadı!

Halkbank hesabımdan bir hesaba EFT yapmak için gittim. Bankaya vardığımda saat 14.02 idi. Sıra numarası aldım ve önümde 200 kişi vardı. Sadece 2 gişe çalışıyordu ve bunlardan bir tanesi de sürekli tanıdık vs yi öne alıyordu. Sıra aldığımda EFT işleminin şubeden yapılıp yapılamadığını ve maaş müşterisinden EFT ücreti kesintisi yapılıp yapılmadığını sordum.

Saat 14 'te kesinti yapılmayacak ve numara alıp bekleyin dendi. Saat 16,35 'e kadar bankada sıra bekledim ve saat 16,35' te sıra bana geldi ve EFT işlemini saat 16'dan sonra yapmıyoruz dediler.
O zaman beni o kadar saat orada neden beklettiniz? Hiçbir işlemin nasıl yapıldığından habersiz ve banka. Personelinin bilinçlendirilmesini talep ediyorum.

Yunus 101 Okunma

Cevaplar

  • Yunus 06 Ekim 2013

    Halkbank web sitesi üzerinden de şikayetimi belirtmiştim. halkbank web kullandığınız için teşekkür ederiz diye bir mail gelmiş cevap olarak. Bu bir banka mı yoksa dalga geçen bir firma mı anlamadım. kurumsal firmaların bu kadar müşterilerinin görüşlerine değer vermemesine inanamamaktayım.

  • Yunus 17 Eylül 2013

    konu açılalı 1 ayı geçti. halkbank hiçbir işlem yapmadı. buraya otomatik mesaj attıktan sonra nasılsa sorun çözülmüş görünüyor diyerek geçiştirdi. verdiğim puan 0

  • Halkbank Temsilcisi04 Eylül 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön