14 Temmuz 2014

Halkbank Eft İşlemelerinde Ücret Kesmiştir.

Halk bankasından 06 -7 temmuz tarihlerinde internet bankacılığı ile yaptığım havale ve eft işlemlerimden ücret kesintisi yapılmıştır.
sorduğumda şube tarafından uygulamaya yeni geçildiği belirtilmiştir.İnternet ortamında bankaların emekli maaşı alanlara sağladıkları avantajları inceledim.bazı bankalar internet bankacılığından havale eft ve hesap işletim ücreti almadıkları gibi 2-3 yıl maaş alma koşulu ile bonus ödemesi bile yapıyorlar.
Üst yönetiminiz sanırım farkına varır ; yoksa emekli; maaşını kesinti yapmayan bankalar var iken niye tutsun ki.

Erol 702 Okunma

Cevaplar

  • Erol16 Ocak 2015

    Beni arayan soran olmamıştır. Emekli hesaplarından hesap işletim ücreti, havale EFT kesintisi yapmayan başka bankaya geçiş yapılmıştır.

  • Erol21 Temmuz 2014

    bugün 21 temmuz 2014 ...Beni arayan soran olmadı.Bayram sonu hesabımı havale eft ve hesap işletim almayan bir bankaya aktaracağım.

  • Halkbank Temsilcisi14 Temmuz 2014

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön