09 Ekim 2013

Halkbank E-Ekstremde İndirim Yapmadı!

Halkbank Paraf kredi kartını kullanıyorum. Bana %25 e ekstreme indirim yapılacağı söylenmesine rağmen kampanyadan faydalanamazsınız diye bilgi verdiler, sms metni bile var. Neden olduğunu sorduğumda ekstreniz haziran ayında kesildi ondan benim ayın başında kesilen ekstre de nasıl harcama yapabilirim dediğimde olmaz kampanyamız bu şekilde diye bilgi verdiler.

Kartı kapatmak istediğimde bu sizin tercihiniz diye yönlendirme yaptılar, bu da yetmezmiş gibi 6 aydır ekstremi düzenli alamıyorum. Her ay kendim arayarak talimat veriyorum ama bir türlü e- ekstrem gelmiyor. Kaydı yapan her arkadaş, ben işleme aldım bundan sonra ekstreleriniz gelecek diyor.

İki konu için kimse yardımcı olmadı.

Kaan 44 Okunma

Cevaplar

  • Kaan 09 Ekim 2013

    Bugün tarafıma bir arama yapıldı bir şey söylendi ve kendilerine ekstre indirimim ne oldu dediğimde hatta kalın herhangi bir tuşlama yapmayın aktarıcam diye bilgi verdiler, kimseye bağlanamadım ve tekrar aradılar hattan düştünüz tekrar aktaralım dediler ne yazıktır herhangi bir aktarım yapamadılar Kartı ekstre indirimi olduğu için aldım ama hala bu indirim yapılamadı belirttiğim gibi bana ekstre gönderimeyen bir banka dan ben nasıl indirim alabilirim.

  • Halkbank Temsilcisi09 Ekim 2013

    Sayın Kaan Adıgüzele telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön