24 Nisan 2013

Halkbank Dosya Masrafının İadesi!

Halkbankası şanlıurfa siverek şubesinden 15000 tl tüketici kredisi aldım.tüketicinin korunması hakkındaki kanun gereği benden haksız almış oldukları dosya masrafının iadesini istedim ve olumsuz yanıt aldım.bunun üzerine çorum ili bayat ilçesi tüketici hakem heyetine başvuruda bulundum.

Şubat ayında tüketici hakem heyetinden benim lehime karar çıktı ve haksız alınan paranın iade edilmesini ve 15 gün içinde karara üst mahkemeye itiraz yolu açtı.15 gün içinde itiraz yapılmadığı taktirde ödeme yapmayı kabul ettiklerini söyledi.iki buçuk aydır hala ilgili banka (HALKBANKASI) ödeme yapmadı ve müşteri temsilcilerini aradığımda bana 0212 *** ** 96 nolu numaraya faks çekmemi söylediler. Ödeme hala yok.

Beşir 61 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön