29 Ağustos 2013

Halkbank Dosya Masrafı İadesi!

Halk bankası Karaköy Şubesinden çekmiş olduğum kredilere ait dosya masraflarının iadesi için, Fatih Tüketici Sorunları İlçe Hakem Heyeti Başkanlığının karar yazısını ilgili bankanın genel müdürlüğüne iadeli taahhütlü gönderdim. Ayrıca faks çekip, internet bankacılığı üzerinden de müracaat ettim.

Tarafıma yazılı yada sözlü olarak herhangi bir bilgi verilmemesine rağmen internet adresime Tarafınıza bilgi verilmiştir denilerek mail gönderildi. Burada benzer konulu şikayetlere bakıldığında Bankanın tüm mağdurlara aynı şekilde kalıplaşmış bir cevap verdiği ve herhangi bir ödeme yapmadığı görülmektedir. Bahse konu kredi dosya masraflarının hesabıma yatırılması hususunu rica ederim.

Yaşar 145 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşterimize 22.08.2013 tarihinde telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön