12 Nisan 2013

Halkbank Dosya Masrafı Aldı!

Bankanızın müşterisiyim. Bankanızdan son 10 yıl içinde kredi kullandım ve dosya masrafı adı altında bankanız tarafından benden kesinti yapıldı. Kesilen bu tutarların, 4077 sayılı Tüketici Koruma Kanunu’na göre haksız şart sayıldığından kesilen bu tutarların yasal faizi ile birlikte tarafıma iade edilmesini ve Garanti Bankası Muş Şubesi hesabıma yatırılmasını talep ediyorum. Aksi takdirde hakkımı aramak amacıyla kesilen tutarların yasal faiziyle birlikte tarafıma iade edilmesi için her türlü mahkeme ve avukatlık ücretlerinin bankanızdan tahsil etmek üzere gerekli yasal yollara başvuracağımı bildirmek isterim.

Yasin 102 Okunma

Cevaplar

  • Yasin12 Nisan 2013

    "Söz konusu masrafların iadeleri yapılmamaktadır" şeklinde bir e-mail aldım. Gerekli yasal yollara başvuracağım. SaygıLar.

  • Halkbank Temsilcisi12 Nisan 2013

    Müşterimize mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön