23 Ocak 2014

Halkbank Dönem Borcunu Yanlış Hesaplamış.

Aralık ekstrem deki dönem borcu fazla göründüğünü fark ettim ve aralık ortası gibi Halkbank'a telefon açarak durumu bildirdim(hesap kesim tarihim 14 aralık). Uzun uğraşlar sonucu müşteri temsilcilerinize konuyu anlatabildim. Ancak üzerinden 10-13 gün geçtikten sonra geri dönüş sağlandı ve hiç hoş olmayan bir tavırla neye itiraz ediyorsunuz der gibi konuşmaya başladı.

Zannediyorum tarih aralığın son günleri idi. Durumu ona da anlatmaya çalıştım ancak anlamamış olacak ki daha sonra tekrar bilgilendirilmem üzerine görüşmeyi sonlandırdı. Ocak 10'da ben aradım durumun akıbeti nedir diye ? Üzerinden 25 gün geçen itirazım henüz sonuçlanmamış olarak gözüküyor. Kendi sitesinden de şikayet ettim ama dönüş olmadı.

Samet 57 Okunma

Cevaplar

  • Samet 28 Şubat 2014

    banka hala sorunumu çözmüş değil... halk bank mı arkanıza bakmadan kaçın!...

  • Samet 28 Şubat 2014

    sorunum hala çözülemedi bu kadar işe yaramaz bir banka görmedim. kartını aldığım güne....

  • Halkbank Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön