10 Ekim 2014

Halkbank Dilekçemi Kabul Etmediler.

Halkbank Torbalı Şubesine, ameliyat olduğum için arkadaşım aracılığıyla gönderdiğim dilekçem içeriğinin okunup alay edilmiş ve kabul edilmemiştir. Dilekçemi noter aracılığıyla göndermem söylenerek başlarından savmışlar. Dilekçenin noter aracılığıyla gönderilmesi zorunluluğunu neye dayanarak söylüyorlar hangi hakla içeriğini okudukları dilekçeyi kabul etmiyorlar ve nasıl bir iş ahlakına sahipler ki dilekçemin içeriğiyle alay ediyorlar?

Bu konuda şikayetimi mutlu müşteri hattına yaptım ama başkaları da bu ayıbı öğrensin diye buradan da paylaşmak istiyorum. O yüzden Halkbank kurumsal hesabı şikayetime cevap vermek yerine sorunumu çözsün ve çalışanlarına hizmet içi eğitim versin.

Sezai 519 Okunma

Cevaplar

  • Sezai27 Kasım 2014

    Hala çözüme dair bilgi verilmedi. acaba bunu ne olarak yorumlamalıyım? Cevap bekliyorum.

  • Sezai17 Ekim 2014

    Şubeden kimseyle muhattap olmak istemediğimi. Sorunun genel merkez bünyesinde çözülmesini istediğimi ısrarla müşteri hiz. Yaptığım üç görüşmede de belirtmeme rağmen yine şubeden sabah erken saatte arandım rahatsız olduğumu söyledim sonra aralacaklarını söylediler bir hafta geçti neredeyse ama ne arayan ne soran var. Sanırım genel merkez şubeye iletip üzerinden attı Torbalı şubeside aradık deyip üzerinden atma uyanıklığını deniyor. Umarım yine beni şubeyle muhattap etmezler ve sorunumu çözerler.

  • Halkbank Temsilcisi10 Ekim 2014

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön