27 Mart 2013

Halkbank Daha Önce Ücretsiz Olarak Verilen Dekont İçin Para İstiyor!

Halkbankasından aldığım ev kredisi ödemesini yapmaya gittim. Her ay olduğu gibi ödeme yapıldığına dair dekont karşılığına geçen ekran çıktısı istedim. Bugün aynı çıktıyı talep ettiğimde ise karşılık olarak 3 TL işlem ücreti istediler. İtiraz etmeme karşılık olarakta yeni prosedürümüz böyle, 11. ayda ise 5 TL alınacak dediler.

Bize üstelik işlem ücreti ödememek için otomatik ödeme yaptırdılar. Bugün ise ekran görüntüsü kağıdı için para istediler. Bunun bir haksız kazanç sağlama olduğunu düşünüyorum. Ben kredi almak için zaten evrak masrafı adı altında yüklü bir tutar ödedim. Bu ne evrak ücretidir. Bana sunmaları gereken hizmetin tekrar tekrar parasını alıyorlar. Antalya 100.yıl HALKBANK

Unal 67 Okunma

Cevaplar

  • Unal01 Nisan 2013

    Bize ulaşılacağı ve bilgi verileceği yerde buralara yazın gönderin diye otomatik mesaj atılıyor. Ciddiyet eksikliği var şikayetim kaldırılmasın. Şikayetim devam ediyor.

  • Halkbank Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön