01 Şubat 2014

Halkbank Çözülemeyen 3D Secure Sorunu

Halkbank Kartım 3D alışverişlere kapalı olduğundan dolayı bankayı arayarak talep oluşturduk. Daha sonra talebin çözümlenerek kartımın 3D alışverişlere açıldığını bildirdiler. Fakat yaptığım alışverişlerde yine 3D şifremin gelmemesi üzerine yeniden talep oluşturduk ve bir gün sonra tarafıma dönüş yapılmış.

Kartınızla alakalı herhangi bir problem yoktur denmiştir. Şifremin gelmemesinin bankayla alakalı bir problem olmadığını ve daha önceden talep oluşturduğumuz için de aynı talebi oluşturamayacağı bilgisini verdiler. Ben kartımı 3D gerektiren işlemlerde kullanamıyorum ve banka bu konuda bizim yapabileceğimiz bir şey yok bilgileriniz güncel kartta soru yok deniliyor.

Hasan 253 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Müşteri işlemi sonuçlandırılmış ise..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön