01 Nisan 2013

Halkbank Çok Zayıf Bir Banka!

Adres teyit belgesi için 1 defa bankaya çağırdılar, onca işim arasında gittim, başka bankalarda hiç böyle bir uygulama yok, netten kredi kartına başvuruyorsun, herşeyi kendileri hallediyor. İnternetten internet bankacılığıyla her şeyi hallediyorsun. Bunlar ilk önce adres teyit belgesi istedi,onu gittim verdim çıktım bankayı aradım, ayrıca gelir belgesi teslim etmeniz gerek dedi. Oradaki memur bunu söylemedi, bankada kapanmıştı.

Bir başka gün tekrar gitmek zorunda kaldım. İnternet bankacılığına girmek istiyorum, uyarı veriyor güncel bankacılık işlemleri formunu imzalamam gerekmiş k.kartını teslim ederken attım imza o yetmiyor mu diyorum, hayır yeni imza gerekiyormuş. Ne de olsa kamu bankası dedirtiyorsunuz!

Uğur 77 Okunma

Cevaplar

  • Uğur17 Nisan 2013

    kalıp cevap!!!

  • Halkbank Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön