05 Aralık 2013

Halkbank Çok İlgisiz Davranıyor!

Yaklaşık olarak bir yıl önce kullanmış olduğum ihtiyaç kredisinin dökümünü istemeye gittiğimde almış olduğum cevap; dökümün 1 hafta sonra verilebileceğini, şubenin merkeze bildiri durumu varmış, bundan ötürü 1 hafta beklememi söylediler. Fakat aynı anda benimle beraber şubeye gelen arkadaşım diğer bireysel hizmetlerine bakan çalışandan aynı şekilde kredi dökümünü istiyor ve iki dakika içerisinde alıyor.

Bunun üzerine bu durumu anlatıp neden benim böyle bir durumla karşılaştığımı sorduğum zaman da verilen cevap ise beni daha da çok şaşırtıyor; kredi dökümünü 11 aydan öncesi çekilen kredilerde merkeze bildirim yapılıyor denildi bana fakat arkadaşımın almış olduğu döküm 18 ay öncesine ait kredi.

Hakan 69 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi05 Aralık 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön