07 Şubat 2014

Halkbank Çok Ayrıcalıklı Bu Paraf Kart Çoook!

Hani bu reklamlarla "ayrıcalıklar bu parafta" diyorlar ya bakın bakalım ne tür bir ayrıcalıkmış! 02.02.2014'de Kipa Çiğli mağazasından almış olduğum televizyonun 1.749.- TL tutan bedelini"çok sevgili" paraf kartımın Kipa ile sözleşmesi olmaması nedeniyle tek sliple ödemek zorunda kaldım, çünkü başka kredi kartı kullanmıyorum.

Önceki tarihlerde bazı alışverişlerimi Halkbank internet şubesinden taksitlendirebilmişim. Denedim, bu kez mümkün olamadı. Müşteri hizmetlerinden aldığım yanıt "Kipa Süpemarket olarak geçiyor, gıdada taksitlendirme yapamazsınız" oysa diğer marketlerin ki halen yapılıyor. 1.749 TL'lik ne gıdası almış olabilirim acaba? Verilen yanıtlarda da çok ayrıcalıklı hissediyorsunuz!

Ferda 214 Okunma

Cevaplar

  • Ferda10 Şubat 2014

    Bana her türlü kampanyayı haber veren bir bankanın "gıda alışverişleriniz taksitlendirilmeyecek" gibi tek cümlelik bir bilgilendirme mesajı bile geçmesi bankayı haklı kılardı. Mağdurum. Şikayetimin arkasındayım.

  • Halkbank Temsilcisi10 Şubat 2014

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön