27 Haziran 2014

Halkbank Cevap Verilmeyen Dilekçe ve Yerine Getirilmeyen Talimat.

Halkbankası İnebolu şubesine bir kez faks bir kez de elden ek hesabımın kapatılması için verdiğim dilekçelerin üzerinden aylar geçmesine rağmen cevap verilmiyor. İsteğim de yerine getirilmiyor. Bir kez de hesabımla ilgili dekont dilekçesi verdim 2 aydır ona da cevap verilmedi. Yaşadığım yerde şube yok. Sözde müşteri temsilcimi arıyorum cevap verilmiyor.

Bankanın tüm dahili hatlarını arıyorum cevap verilmiyor. Buradan Halkbankası genel müdürlüğü yetkililerine sesleniyorum. Lütfen mesai saatleri içerisinde İnebolu Halkbankası'nın resmi telefon numaralarını arasınlar cevap verilecek mi? Anayasal bir hak olan dilekçelerimde talep ettiğim şeylerin yerine getirilmesini istiyorum.

Erhan 321 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi30 Haziran 2014

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön