27 Mart 2013

Halkbank Çek Tahsilatı Sorunu!

Ataköy 5. kısım şubenize çek tahsilatı için gittiğimde saat 10:00 civarları idi. Benden şubelerinde hesap açtırmamı ve çekten gelecek olan parayı da hesaba yatırmalarımı istedi ben bunu kabul etmediğim için Çeki gişe görevlisi bayana verip onay alması için 12:30 a kadar bekledim. Halkbank şubelerinden daha önce de çek tahsilatı yaptım fakat gişe görevlisi bayan provizyon alıcam bahanesi ile beni 2 saat bekletti.

Evet bu doğru bir prosedür olabilir fakat, beklemek yerine karşı şubeyi arayabilirdi. O şube yetkilisinin neden hesap açtırmadığımı anladığını umuyorum. Devlet bankası olabilir fakat yaklaşım çok kaba ve zorlayıcıydı. Sonuç olarak çekimi alıp şubeden ayrılmak zorunda kaldım.

Galip 147 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön