31 Ocak 2014

Halkbank Çalışına İşini Yapmıyor.

4 ay önce Halkbank Ankara Natavega AVM şubesine T** Y**'e TTNET aboneliğim için otomatik ödeme talimatı verdim. Otomatik ödeme yapılmadığı için 4 aydır ttnet faturamı cezalı ödüyorum. Çünkü her defasında otomatik ödenecek dendi meğer ödenmiyormuş.Bu 4 aylık süreçte,her ödenmediğimi öğrendiğimde defalarca aynı şubeye (T**hanıma) gidip söylediğim halde,defalarca aradığım halde, mail attığım halde otomatik ödeme işlemim yapılmadı.

T** hanımla her iletişime geçtiğimde ilgisiz davrandı. Bugün Halkbank Ankara Kızılay Ziyagökalp şubesine gidip sorduğumda otomatik ödeme talimatı verilmediği(bilgisayara girilmediği) söylendi. Bugün ziyagökalp'te yeniden talimat verdim. Bu kişi nasıl işini yapmaz?

Gülşen 120 Okunma

Cevaplar

  • Gülşen 28 Haziran 2014

    aradım, siitenize de yazdım!!ocaktaki şikayetime 6 ay sonra e gereksiz ifadelerle cevap eren bankanız mı ilgilenecekti!!!yazık!!!

  • Halkbank Temsilcisi23 Haziran 2014

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön