Halkbank Çalışanların İlgisizliği.

Irmak K. |

Bahçelievler şube çalışanlarınızın tutumuyla ilgili şikayetçiyim. Vefat eden babamın kredisinin kapanması için müracaat ettim ancak banka kendi alacağını sigorta şirketi hemen tahsil etmiş bize de alacağınız yok şeklinde bilgi verdi. Aradığımda 3280 TL alacağımın olduğunu öğrendim. Banka çalışanlarından bu işlemler ile ilgilenen erkek memurun bizi başından salma, ilgisizlik, bilgisizlik ve çirkin tutumlarından dolayı şikayetçiyim.

Bize "hesapta 138 TL var zaten 3 tane mirasçıya bölünecek, e veraset ilamı çıkartmak da pahalı, yani uğraşma bankamıza kalsın demeye getirdi ve ben çok üzüldüm. Parayı almak istediğimde ise sinirli hareketlerle arkadaşına "az bir paraları var onu alacaklarmış" gibi insanın kendini kötü hissetmesini sağlayan kelimeler ve tutum içinde olması çok kırıcıydı. Bana çok kötü, kırıcı bir müşteri deneyimi yaşattı bankanız ve bunu ulaşabildiğim her yere ileteceğim.

Etiketler :

Şube Kredi İşlemleri Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Irmak K.
  27 Temmuz
  15:52

  Şikayeti mayıs ayında iletişim temmuz aynı bitiyor ne arayan var ne ilgilenen yuh sana Halk Bankası!
  Ben etrafımdaki herkese anlatıyorum sizde sakın önünden bile geçmeyin arkadaşlar. !

 • Irmak K.
  16 Mayıs
  14:13

  Konuyla ilgili olarak tarafıma bilgi veren geri dönüş yapan olmadı? Tam bankanıza yakışır bir şekilde karşıladınız şikayetimi!

 • 04 Mayıs
  16:02

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  T.C. Halkbankası A.Ş.