15 Ekim 2016

Halkbank Çağrı Merkezi Yardımcı Olmuyor.

Kart harcamalarım hakkında yaptığım itirazla ilgili iki gün önce sonuçlandığı ile ilgili bir mesaj gönderildi. Bende akabinde çağrı merkezini aradım. İki kez aramama rağmen bir sonuç alamadım. İlk arayışımda ne hikmetse normal zamanda her türlü bilgime erişebilen çağrı merkezi bu sefer bilgilerime erişemediğini, işlem yapamayacağını, bilgi vermeyeceğini söyledi. İkinci arayışımda ise tüm güvenlik sorularını doğru cevaplamama rağmen sırf bankaya verdiğim telefon numarasından farklı bir telefon numarasıyla aradığım için benim bankada kayıtlı olan telefon numaramı aradı. Hepsini geçtim benim bütün bilgilerimi teyit ettirebilmesine rağmen bilgilerime ulaşamadığını söyledi, şubeye yönlendirdi. Şimdi soruyorum ey Halkbank, eğer beni bu kadar ufak bir sorunda bile şubeye yönlendirecek iseniz bu çağrı merkezi ne için var? İkincisi çağrı merkezi çalışanlarınız oldukça ilgisiz cevap vermeye üşeniyor.

Hakan 307 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi17 Ekim 2016

    Müşterimize 17/10/2016 tarihinde telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

  • Halkbank Temsilcisi17 Ekim 2016

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön