15 Haziran 2015

Halkbank Çağrı Merkezi Hattan Düşürüyor!

Halkbank çağrı merkezini birkaç defa aramama rağmen hat geldiğinde çağrı merkezindeki görevli beni duyabiliyor musunuz diye birkaç kez tekrarladı. Ben onu duyduğum halde sesinizi alamıyorum diye hattı düşürdü. Diğer 5 aramamda aynı şekilde oldu ondan önceki aramalarım hep aynı yerden yapmıştım bir sıkıntı yaşamamıştım. Halkbank çağrı merkezi sesimi duyabildiği halde sesinizi alamıyorum diye hattı düşürüyor. Halkbank hesabım olduğu için bilgi almak maksadıyla aramıştım ama boşuna çağrı merkezini aramayın.

Pinar 233 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi08 Temmuz 2015

    Müşterimize e- mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

  • Halkbank Temsilcisi15 Haziran 2015

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön