11 Temmuz 2015

Halkbank Burs Hesabı Hesap İşletim Ücreti!

Bendeniz öğrenciyim. 7.sınıfa geçtim. MEB bursu alıyorum. Bu bankadan bursu almak için mecburen hesap açtık. Halk Bankası çok mu muhtaç bizim burslarımızdan hesap işletim ücreti alınıyor. Zaten kaç lira alıyoruz ki? Bir bölümünü de bankanız kesiyor. Bu durum için şikayetçi olduğumu belirtir kesilen miktarların geri iadesini istiyorum. Hakem heyetine başvuru hakkımı saklı tutuyorum.

İ.halil 274 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi27 Temmuz 2015

    Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

  • İ.halil14 Temmuz 2015

    Halk Bankası hiçbir şekilde müşteriyi kale almıyor. Genel müdürlük kanalları nezdinde şikayetleri aynı kopyala yapıştır ifadelerle, modası geçmiş kelimelerle baştan savıyor. Genel müdürlük telefonlarına ulaşılmıyor. MEB in vermiş olduğu birkaç kuruş Bursa bile göz dikmiş bir banka ve personelinden ne beklenir ki? Allah gözlerini doyursun. Nasılsa arkasına devletinde desteğini alarak müşterisini mağdur ediyor. Devlet te buna göz yumuyor.

  • Halkbank Temsilcisi13 Temmuz 2015

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön