16 Nisan 2013

Halkbank Bir işlem Yapmayı Başaramıyor!

Bir banka düşünün; hesap açmak için verdiğiniz bilgileri yanlış girsin. Düzeltmek için ayaklarına şubeye geri çağırsınlar. Düzelttik tamam desinler. Telefon bankacılığında yok düzeltmemişler. Tekrar gidin. Düzelttik tamamdır desinler. Telefon bankacılığı; yok düzeltmemişler. Bu git-gellerle uğraşmak zorunda mıyım? Bir vezne işini becermeyen personelle bankacılık mı olur?

Anne kızlık soyadımı düzelttirip internet şubesine giremiyorum. Yıl 2013. Şube telefona, telefon şubeye gönderiyor. Biri ak, biri kara diyor. Çözüm diye soruyorsunuz; şubeye gidin bizi arasınlar..
Şube mi sizin müşteriniz ben miyim, şubeden geliyorum zaten! Bir sonraki gidişim, tüm ilişkimi kesmek üzere gitmek için olacak.

Hakan 20 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi17 Nisan 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön