22 Ekim 2016

Halkbank Bilgim Ve Haberim Olmadan Hesabımdan Para Kesiliyor!

Halkbank Sefaköy şubesine ait hesabımdan, haberim ve bilgim olmadan Halk Sigorta vadesi adı altında toplamda 15,98 TL'lik bir para kesintisi olmuştur, bununla ilgili bankanızı aramış ve bankanız Halk Sigortaya yönlendirmiştir.

Buradaki görüşmemle ilgili 'konut poliçesi' 'DASK poliçesi' adı altında bankanızın konut ödemem bulunduğundan ve konut ödemeleriyle ilişkisi olmayan bir hesabımdan kesinti yapılmış ve mağdur edilmiş bulunmaktayım, bununla ilgili Halkalı Halkbank şubesine gittiğimde para kesintisi ile ilgili bilgi almak istememe rağmen personelinizin ilgisiz, duyarsız, alaylı ve azarlayıcı tavırlarıyla muhatap olmuş bulunmaktayım.

Buradan ayrıldıktan sonra tekrar Halk Sigortayı arayıp 'şikayet' kısmına bağlanıp durumu izah etmeme rağmen mağdur edildiğimi defalarca söylememe rağmen, ilgilenemeyeceklerini söyleyip, şikayetlerimi kulak ardı edip telefonu suratıma kapamışlardır.

Bariş 623 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi27 Ekim 2016

    Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

  • Halkbank Temsilcisi24 Ekim 2016

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön