Halkbank Bilgi Vermeden Hesap İşletim Ücreti Kesti.

Osman Nuri B. |

202**** müşteri numaralı Halkbank Kartepe/Kocaeli şubesi müşterisiyim. Hesabım, maaş hesabı olduğu için hesap işletim ücreti alınmıyordu. Maaş aldığım kurumla ilişik kestiğim için 6 aydır maaş almıyorum. Aradan geçen bu 6 ayın sonunda 27/05/2014 tarihinde maaş müşterisi tanımım kaldırıldığı için tarafıma bilgi verilmeden 5,25 TL hesap işletim ücreti kesilmiş.

Müşteri temsilcisiyle görüştüğümde sadece beni geçiştirmek üzere kalıplaşmış cümleler sarfetti. Her gün mail ve sms yoluyla reklam ve kampanyalarını duyuran Halkbank, bilgilendirmede bile bulunmadan işlem yaptı. Bu haksız kesinti için hukuki yollara başvuracağımı;en kısa sürede diğer ticari ve pos hesabımı da kapattıracağımı bildiririm.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Osman Nuri B.
  02 Haziran
  12:48

  Bu şekilde verilen standart cevaplardan kurtulun artık, müşterinize kişisel cevaplar ve çözümler sunun. Benim itirazım hesap işletim ücreti alınması değil; haber verilmemesiydi. E-posta yoluyla bana verilen cevapta hesap işletim ücreti itirazınız uygun bulunmamıştır diye belirtilmesi, sorunumun Halkbank tarafından anlaşılmadığını gösteriyor. Sinek küçüktür ama mide bulandırır. Mesele 5,25 TL değil; asıl mesele yangından mal kaçırır gibi bilgim olmadan bu kesintinin yapılması.

 • 02 Haziran
  12:20

  Müşterimize mail kanalı ile bilgi verilmiştir.

  Bilgilerinizi rica ederiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.