05 Haziran 2014

Halkbank Banka Kartını Kurye Teslim Etmiyor!

6.2014 tarihinde banka kartım için kuryeyi aradım. Kurye yağmur dolayı ise kart dağıtımı yapmadıklarını söylediler. Kişisel bilgileri verdikten sonra kartı vermeyeceğini dağıtım süresinin dolduğunu ve genel merkeze göndereceğini söylediler. Böyle bir çalışma ahlakı olmaz. Halkbank'a kendi güvenilirliğini saçma sapan insanlarla çalışarak karalıyor, müşteri kaybediyor.

Kart gelsin gelmesin bir daha ki aya annemin emekli maaşını başka bankaya geçireceğim. Olmaz böyle bir çalışma şekli siz böyle insanlara iş yaptırmaya çalışın sonra neden müşterim benden vazgeçiyor? Geçer tabi kurye bile kafasına göre bağırıyor telefonda müşterinize kart ben sizin ile çalışmıyorum diyerek müşteri tersliyor.

Biran 558 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi05 Haziran 2014

    Müşterimize e-mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön