18 Temmuz 2016

Halkbank Banka Kartımdaki Paramı Kullanamıyorum..

Halkbank banka kartım benim hem öğrenci hem yemekhane hem kimlik kartım uzun süre hesapta hareket olmadığı için hesap kapanmış, aylar önce hesabın yenisini açtırarak kullanmaya başladım ancak yalnızca internet bankacılığında görüntülenen para hiçbir şekilde kullanılmıyor, üç kez ikisi müşteri hizmetleri biri bankaya giderek başvuru yapmama rağmen halen düzeltilen hiçbir şey olmadı.

Son olarak okulun yatırdığı intern maaşını internet şubede de göremiyorum asla böyle bir bankayla iş yapmazdım ama mecburum üstelik intern bir hekim olarak çalışma saatleri içerisinde bankaya uğrama şansım neredeyse yok denecek kadar az, gereğinin bir an önce yapılmasını talep ediyorum.

Gizem 247 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi03 Ağustos 2016

    Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

  • Gizem22 Temmuz 2016

    Tarafıma hiçbir geri dönüş yapılmadı bankanın kopyala yapıştır yaparak verilen cevabından başka bir ilerleme kaydedilmedi tekrar müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeme rağmen.

  • Halkbank Temsilcisi18 Temmuz 2016

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön