13 Eylül 2013

Halkbank Bank24 Jet Card'da Bakiyeyi İade Etmiyor!

Çalıştığım kurum maaş ödemelerini Halkbank'tan yapıyor. Adıma maaş kartı ve kredi kartının dışında 5 tane de jet card çıkartılmış. Bunların hepsinin tek bir kartta toplanması için 3 ay önce şubeden müracaat ettim.

Genel Müdürlüğü bir yazı yazıldı ve kullanmak istemediğim kartları şubeye teslim ettim. Teslim edilen kartlardaki bakiyenin belirttiğim karta aktarılacağı iletildi. Fakat hala aktarılan bir para yok. İçinde bakiye olan kartları da bankaya verdiğim için bankadaki parayı kullanamıyorum.

Jet card'daki bakiyenin diğer karta aktarılma süresinin kaç iş günü olduğunun tarafıma iletilmesini istiyorum. Jetcardlardaki bakiyelerin belirttiğim karta aktarılmasını istiyorum.

Başak 265 Okunma

Cevaplar

  • Başak 28 Kasım 2013

    Otomatik cevabınız için teşekkür ediyorum, çok yararlı oluyor.

  • Başak 28 Kasım 2013

    Değerlendirmeye alınmış olan şikayetim hala çözülmedi. Bu şikayeti yazdıktan sonra 2 kez şube ile görüştüm. Birincisinde 10 gün içerisinde hesabıma yatırılacağı, ikincisinde telefonla aranarak bilgi verileceği iletildi. Hala çözüm yok.

  • Halkbank Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön