22 Nisan 2013

Halkbank ATM'den İşlem Gerçekleştiremedim!

16.04.2013 tarihinde Ankara Beştepe'de İdari Mahkemenin önünde bulunan Halkbank ATM' sinden para çekmek istedim. ATMde işlemin gerçekleşemediğine dair uyarı yazısı ile karşılaştım. ATM'de bir problem olduğu düşüncesi ile aynı gün başka bir ATM'den işlem yapmak istediğimde sabah çekmeye çalıştığım meblanın hesabımdan düştüğünü gördüm ancak ATM hata verdiği için ben o parayı alamamıştım.

444 0 400'ü arayarak durumu ilettim. ATM'nin inceleneceği ve paranın hesabıma geçeceği söylendi. Bugün tekrar aradım ve hala incelemede olduğu söyleniyor. Bir haftadır bu ATM'nin incelemesinin bitmemesi sebebiyle mağduriyetim devam etmekte. Bankanın bu konuda gerekli hassasiyeti göstermediği kanaatindeyim.

Tülin 65 Okunma

Cevaplar

  • Tülin22 Nisan 2013

    Bu bir çözüm yolu değil. Buraya bildirmeden önce bahsedilen çözü m yolu denendi ama bir çözüm yolu olmadığı ortada!!!

  • Halkbank Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön