03 Eylül 2016

Halkbank ATM Parayı Yuttu!

Bugün Halkbank ATM şubesine aciliyeti olan bir borcu ödemek için bir aylık maaş bedelinde para yatırmak istedik fakat ATM parayı yuttu. Müşteri hizmetlerini aradık her aradığımızda farklı söylemlerle karşı karşıya kaldık. İlkinde paranın hesaba geçtiği söylendi, teyit etmek için bakınca yatırılmadığını gördük. İkinci aramamızda kayıt oluşturun denildi, yanlış ATM şubesini kaydettiler. Bunu bizi arayan bankadan anladık. Müşteri temsilcilerinden biri beş gün içinde paranız yatar diyor, diğeri iki hafta diyor dam diyor kapı diyor! Kurumsal bir bankayla mı yoksa mahalle esnafıyla mı muhatabız anlayamadık. Acil olarak yatırmamız gereken borcu ATM'nin hatası yüzünden ödeyemiyoruz ve bu mağduriyetin giderilme süresini bile öğrenemiyoruz.

Yasemin 254 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi05 Eylül 2016

    Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

  • Halkbank Temsilcisi05 Eylül 2016

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön