30 Nisan 2013

Halkbank ATM Paramızı Yuttu!

7 Nisanda başka banka ATMsinden çektiğimiz parayı aynen Halkbank ATMsine (Güzelyalı Şb) yatırırken ATM paramıza el koydu. Anında müşteri hizmetlerini aradık. Yetkili 2-3 gün içinde hesabınıza geçer dedi. 4 gün sonra baktığımızda hesaba geçen bir para yoktu. Müşteri hizmetlerini yeniden aradık, yanlış bilgi verilmiş ne zaman yatacağı bilgisini veremeyiz, size geri dönüş yapılacak denilerek bizleri belirsizlik içinde bıraktılar.

Aradan 17 gün geçtikten sonra şubeden arandık. Memur eşime "geç başvurmuşsunuz, bize şikayetiniz 23 Nisanda geldi" demiş. 20 gün sonra paramız ancak teslim edilebildi. yeni bazı uygulamalarını da göz önüne alınca mevcut 3 hesabımızı en kısa zamanda kapatacağız.

Hakan 61 Okunma

Cevaplar

  • Hakan 02 Mayıs 2013

    Cevaben gelen mail çok saçma. Sanki sorunumuz Dialog ile ilgiliymiş gibi bir mesaj atılmış. ATM'niz, teknik aksaklıklarınız ve personelinizin beceriksizliği yüzünden 20 gün boyunca paramıza el konuldu. Maduriyetimizi giderecek çözümler sunamadığınız gibi bir özür bile dilemekten yoksun gereksiz bir mail attınız. Müşteri memnuniyetini sağlayabileceğinize olan güvenim bu mail ile daha da sarsıldı.

  • Halkbank Temsilcisi30 Nisan 2013

    Müşterimize mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön