19 Temmuz 2017

Halkbank Atm Bakiyemi Sıfır Gösterip Kartıma El Koydu.

2 ay evvel Halkbank Ankara Dikmen Bankamatiğinden maaşımı çekmek isterken hesap bakiyemi sıfır gösterip kartıma el koydu. Şüpheli işlem bildirimi için bankayı arayıp kartımı iptal ettirdim. Yeni banka kartı kartı bankadan almak istediğimi söylememe rağmen yaklaşık 1 ay evvel benimle aynı soyada sahip diye tanımadığım birine teslim edilmiş durum bana haber verilmemiştir. Bankaya gönderilmesini istediğim halde eve gönderilmiş fakat eve getirilmemiştir. Ben bu durumu Temmuz ayının ilk haftası öğrendim. Bu durumun üzerine tekrar kart başvurusu yaptım. 2 hafta sonra kart şahsıma teslim edildi. İlk kullanmamda Samsunda geçici uğradığım bu şehirde gene hesap bakiyem sıfır görünerek kartıma el koydu. 1 saatten fazla süre müşteri temsilcisine ulaşmaya çalıştım. Fakat geçici uğradığım bu şehirde nakit para sıkıntısı yaşadım. Kurumsal bir banka olamamış, başarısız Halkbank yüzünden mağdurum.

Saliha 1.409 Okunma

Cevaplar

  • Saliha'nın Teşekkür Mesajı05 Eylül 2017

    Halkbank'tan görüştüğüm temsilciye ve Atakum şubesi çalışanlarına çok hızlı cevap verip sorunumu çabuk çözdükleri için teşekkür ederim.

  • Halkbank Temsilcisi20 Temmuz 2017

    Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

  • Halkbank Temsilcisi20 Temmuz 2017

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön