05 Nisan 2016

Halkbank Asılsız Duyarlılık!

İstanbul'da kocaman bir binası olan devlet kurumunda çalışıyorum, iki aydır Halkbank ATM kartımı teslim alamıyorum. Yalan beyanlarla kart iade ediyorlar. Mesaj geliyor adresinizde değilseniz şuraya adresi güncelleyin, yeni randevu alın diye yapıyorsunuz sonuç yok.

Mail atıyorsunuz robot size bir cevap atıyor. Robotlar mesaj atıyor. Web sitesinde fonksiyoner olmayan bir telefon numarası var. Hiçbir işe yaramıyor, kargalar güler. Halkbank Mutlu Müşteri merkezini 5 kez aradım şikayet kaydı oluşturdum, sonuç yok, genel müdürlüğe mail attım sonuç yok, sorum şu hiçbir şeyi şansa bırakmayan bankalar nasıl olur da böyle bir kurye firmasına teslim olur, bizi de teslim ederler. Mutlu müşteri merkezi ne kadar etkisiz bir birim, sadece forum oluşturuyorlar ve ardından robottan bir cevap. Acaba bu firmalara ne karşılığı tahammül ediliyor.

Necati 386 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi05 Nisan 2016

    Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

  • Halkbank Temsilcisi05 Nisan 2016

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön