04 Şubat 2014

Halkbank Arşiv Araştırma Ücreti Aldı

21/01/2014 Tarihli dilekçemde Sultanhisar Halkbank Şubesinden belge istedim. Bana arşiv araştırma ücretinin 50 TL yatırılmasını istediler. Ben de yatırdım. Bana sadece bir tane dekont göndermişler, asıl istediğim kredinin tamamını yatırdığım dekontumu göndermemişler.

Ben de telefonla arayarak dekontun gönderilmesini istedim. Tekrar 50 TL yatırmamı istediler. Yani aynı işlem için iki defa bana para yatırmamı istiyorlar. Güya beni bıktırmaya çalışıyorlar. Allah aşkına ben mi sizden alacaklıyım yoksa siz mi benden alacaklısınız? Bunu nasıl böyle fırsata çevirirsiniz anlayamıyorum.

Orhan 152 Okunma

Cevaplar

  • Orhan11 Şubat 2014

    Beni Müşteri Temsilcisi hanımefendi 04.02.2014 te arayıp şikayete konu olan aynı işleme ait dekontlarınızı elektronik posta adresinize gönderelim dedi. Ben de olur dedim fakat bir haftadır her gün e postalarımı kontrol ediyorum. Daha bana göndermemişler. Bu kadar zor mu e postayı göndermek merak ediyorum. Ayrıca şikayetvar.com a teşekkür ederim bana böyle bir fırsatı verdiği için.Saygılarımla

  • Halkbank Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön