24 Nisan 2013

Halkbank Ankara Yenimahalle Şubenizin Saygısızlığı!

Yenimahalle şubeniz aracılığıyla toki ödemelerimi gerçekleştiriyorum.Toki'nin peşin ödeme kampanyası için kalan borcumu öğrenmek istedim.Önce borcumu bankodan öğreneceğim söylendi, ardından G. Hanım'a yönlendirildim. Daha önce de bu şubenin ilgisizliğinden şikayetçi olmuştum. Şubeyi aradığımda telefona çıkan neredeyse kimse yok.

G. Hanım da yanımda defalarca çalan telefonu açmadı, bunu sürekli yapıyor gibiydi. Ardından bulunduğu yerde oturacak yer olmasına rağmen nezaket edip yer bile göstermedi. Bir süre ayakta öylece dikildim! Borcumu öğrenmek istediğimde gayet kaba bir şekilde kağıda yazıp önüme uzattı. Borcun detayını açıklamadı,başından savdı. Hiçbir bankada böyle bir kabalık görmedim!

Adem 89 Okunma

Cevaplar

  • Adem 12 Haziran 2013

    Değerlendirmeye aldığınız şikayetimin sonucu nedir? Şikayet yazıyorum, verilen cevap da tam şikayetlik. Acilen geri dönüş istiyorum.

  • Halkbank Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön