Halkbank 525 TL Gözden Geçirme Ücreti!

Alper G. |

Halk Bankası İzmit Bekirpaşa Şubesinden gayrimenkul satın almak için Mayıs 2014 yılında kredi kullandım. 14.09.2015 tarihinde hesabımdan habersiz bir şekilde 525.00 TL gözden geçirme ücreti adı altında ücret kesilmiştir.

Bankayı aradığımda bunun her sene yapılması gereken ekspertiz ücreti olduğunu söylediler. Ama böyle bir şeyi ne sözleşmemde ne de kredi kullanırken belirtmediler ve kredimin 2015 Mayıs tarihinde 1 yıl geçmesine rağmen böyle bir ücret kesilmesi yaşamadım.

Bu ücret resmen şubenin ekspertiz yalanı adı altında düşük faizli kredi kullandırdığı için kafasına göre kestiği ve kazanç sağladığı bir yöntemdir. Bu ücretin tarafıma bir an önce iade edilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Diğer Komisyonlar Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Eylül
  13:36

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  T.C. Halkbankası A.Ş