11 Nisan 2013 #1737466

Halk Sigorta Verdiği Hizmet Sıfır!

Bende kaza yaptım 25.3.2013 poliçe no8019483 arabam fazla hasarlı exper baktı ama kendine araştırma fazla geldi 2 tane denetle verdiler yanına onlarda araştırıyor şahitler dinleniyor. maddi hasarlı olduğundan bana arkadaşlar siz kazayı üstlenin hata sizde olduğunu söyleyin o zaman biz karşı tarafın masrafını karşılarız.


Bu nasıl bir teklif anlamadım ne yapmak istiyorlar, şikayetleri okudum Halk Sigorta adına zannederim bende bu konuda mağdur o hiç bir haber yok bir bilgi alamıyorum . ama poliçeyi yapan
sigorta acentesine madem Halk Sigorta sorunlu beni neden bu şirketten sigortalattın ve bundan sonra iyice araştırmadan .yazık insan onca para ödüyor ve aldığı hizmete bakın.

Hayati 112 Okunma

Cevaplar

  • Hayati15 Nisan 2013

    Sayın Halk Sigorta 13.04.2013 cumartesi günü 2 araştırma görevlisi halk sigorta adına, bana bir teklifte bulundular siz kaskonuzu geri çekin biz kazada verdiğiniz hasarı ödeyelim sadece bu nasıl bir müşteri anlayışı anlamadım neden benimsonuçlarım belli olmadan bana böyle bir teklifte bulunuyolar , galiba bu işin sonu mahkemede bitecek ,sayın yetkili neden duyarsız kalıyorsunuz ?

  • Halk Sigorta Temsilcisi11 Nisan 2013

    Sayın Bakır, Talebiniz şirketimize ulaşmış olup ,inceleme süreci tamamlandıktan sonra sonuç sizinle paylaşılacaktır. MÜŞTERİ HİZMETLERİ DEPARTMANI HALK SİGORTA A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön