Halk Sigorta Ödeme Sorunu

Kadir Kadir05 Mart 17:45

3672260 hasar dosya numaram 28 ocak'ta açılan Halk Sigorta tarafından aracı perte ayrılan mağdur vatandaşım defalarca aramama rağmen bugün yanı 05.03.2020'de dosyama ödeme olacağını mesajla bildirdiler. Saat 15:30'da aradım. Müşteri hizmetlerini saat 16:30'dan sonra hesaba geçer dediler. Saat 17:00 oldu para hala yok.

Tekrar aradım IBAN doğru ama ismi yanlış girmişler. Bir yanlışlık olmuş ödemeniz haftaya ya salı ya perşembe olur diyorlar. Böyle bir kötülük olabilir mi? Personelin hatasının ben niye çekeyim? Halk Sigorta'dan beni bu soğuk günlerde araçsız bıraktığı için ve ödeme konusunda geciktiği için şikayetçiyim.

Cevaplar

profile-icon Kadir 06 Mart 11:37

Ufacık bir poliçeyi parasını almadan kesmiyosunuz ben 40 gündür bu aracın parasını bekliyorum araba gitti vekalet verdim oda gitti elimde para yok. Sizin tahsilattaki personelinizin yüzünden ben niye rezil olim? Bugün para hesabıma gecmesse siz sosyal medya ve basında çıkacak rezilliği görün.

profile-icon Kadir 06 Mart 11:25

Şirketinize ilgi göstermiyor nefret besliyorum. Yolladığınız para hesabınıza iade olmusdur sizin yapmanız gereken bir an önce paramı bana yollamanizdir bekleyecek sabrım kalmadı bilin istedim.

Halk Sigorta Logo Halk Sigorta 06 Mart 11:18

Sayın İlgili, Öncelikle Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Şikayetiniz işleme alınmış olup, ilgili Birimlerimiz ile paylaşılmıştır. Çözüm sürecimiz sonunda tarafınız ile ayrıca bilgi paylaşılacaktır. Saygılarımızla. Halk Sigorta A.Ş. Kurumsal İletişim Müdürlüğü Şikayet Yönetimi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler