Halk Sigorta Hayat Sigortası İadesi

Yasemin Yasemin21 Şubat 12:51

Haziran ayında çekmiş olduğum kredinin sigorta iadesi ayın 12 sinden beri yapılmadı. Bizden sigorta ücretini keserken yarın verelim cevabını kabul etmeyen Halk Sigorta 234 liraya mı tamah ediyor çok merak ediyorum. Benim adıma kayıt falan oluşturmayın ya oluşturduğunuz kaydın kodunu istiyorum öyle Bi uygulamamız yok diyorsunuz. Başvurunuz incelemede diyorsunuz ne zaman sonuçlanır diyorum böyle bir yasal süreç yok diyorsunuz. Görüşmem bile kayıt altında değildir eminim bir de bana şuradan toplu mesaj misali incelemeye alınmıştır 0850... Numarayı arayarak ulaşınız gibi bir cevap da vermeyin ya yeter vallahi bıktırdınız insanları. Video ekle fotoğraf ekle ben neyi ekleyim siz ekleyin bana belge verdiğiniz mi var. Hukuk devletinde başvurumu sonuçlanması için yasal bir süreç olmadığını söylüyorsunuz. Sırf bu yüzden bile sizi dava edebilirim!

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Yasemin 21 Şubat 23:45

Halk hayat ve emeklilik olarak adının değişmesi yaşanılan mağduriyeti giderdi mi sayın yönetim şikayet yönetimi! Diyorsunuz ki " yasemin hanımcığım isimleri değiştirerek biraz daha mağdur etmek zorundayız sizi! " teşekkürler! Yukarıdaki mesajın muhatabını halk hayat ve emeklilik a. Ş olarak değiştiririm. Bakalım onlar kime paslayacak. İyi çalışmalar!

Halk Sigorta Logo Halk Sigorta 21 Şubat 14:04

Sayın İlgili, Şirketimiz uhdesinde Hayat Sigorta branşları ile ilgili işlem yapılmadığından, şikayetin Halk Hayat ve Emeklilik A.Ş. uhdesinde değerlendirilmesi gerektiği hususunu, Bilgilerinize arz ederiz. Saygılarımızla Halk Sigorta A.Ş. Kurumsal İletişim Müdürlüğü Şikayet Yönetimi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler