15 Ekim 2016 #6691456

Halk Sigorta Fayans Tadilatını Kapsamıyormuş

Halk Sigorta tarafından evim yaklaşık 7 yıldır konut sigortası kapsamındayken 12.10.16 tarihinde banyo fayanslarında çatlamalar meydana geldi. İvedilikle experi çağırıp tutanak tutturdum ancak bugün aradığımda Halk Sigorta bana teminat dışı diyerek kapılarını kapattı çağrı merkezindeki arkadaşların ilgisiz ve sert üslupları da cabası. Resmen kandırılmış durumdayım, konut sigortası 3-4 fayansı kapsamıyorsa neyi kapsıyor? Attığım 8 maile karşılık bir çözümde bulunmadılar ve mağdur edilmiş durumdayım. Aynı binada bulunan komşularımın masrafını kabullenen Halk Sigorta aynı durumdayken beni çok güç bir durumda bıraktı. Aracım 8 yıldır Halk Sigorta kapsamında ev ve aracımın sigortasını değiştirmeyi düşünüyorum. Lütfen artık tarafına bir dönüşte bulunun hasar dosya numaram 3201*** dosyanın incelenip işleme alınmasını istiyorum. Bu yapılan resmen kandırmak ve cebimden haksız yere para kazanmak.

Onur 1.418 Okunma

Cevaplar

  • Onur25 Aralık 2016

    Ilgisiz personellerle dolu bir sirketsiniz iki adet fayansi bile karsilamiyorsaniz leyleyim böyle ev sigortasini her şey kilifini uydurulmus. Bir yakinima asla onermiyecegim bir firma

  • Onur27 Ekim 2016

    Mail adresime geri dönüş yapılan cevap zaten benim burada belirttiğim cevabin bire bir aynisi, konut Sigortasi kapsamında fayans kirilmasini nasıl karsilamiyorsunuz? DASK zaten deprem zararlarini tanzim ederken Evime ve aracima yaptırdığım Halk Sigorta neleri karsilamak için var?

  • Halk Sigorta Temsilcisi17 Ekim 2016

    Sayın Yetkili, Mail adreslerine 14.10.2016 tarihinde dönüş sağlanmıştır. MÜŞTERİ HİZMETLERİ DEPARTMANI HALK SİGORTA A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön