12 Şubat 2014 #2289820

Halk Sigorta 5 Aydır Paramı Ödemiyor

Aracıma zorunlu trafik sigortası 5 aydır iade edilmedi. Aracıma çekici raporu, pert raporu yok diyorlar trafik sigortamı iade etmiyorlar. Yarın cevap verilmezse hukuki işlem başlatacağım.
Aracıma 2.5 ay sonra ödeme yaptılar, normal süresi 45 gün ile 60 gün ayrıca çekici parasını ödeyeceğiz deyip hala ödemediler, faturasını istediler gönderdim. Yeni araç aldım ve kesinlikle bir daha sizinle çalışmayacağım. Yakın çevrem ve konuştuğum herkese tavsiyem Halk Sigorta'yla çalışmasın.

Ahmet 246 Okunma

Cevaplar

  • Halk Sigorta Temsilcisi13 Şubat 2014

    Syn İlgili, Sigortalımızın mail adresine gerekli bilgilendirme sağlanmıştır. MÜŞTERİ HİZMETLERİ DEPARTMANI HALK SİGORTA A.Ş

  • Ahmet12 Şubat 2014

    ımail aldım geçte olsa trafik çekme belgesi.. selma hanım teşekürler ilginiz için.. aracımın çekici faturasını (100 tl yi )lider trafik aracılıgıyla diger belgeler ile birlikte gönderdim bu 100 tlyi hesabıma gönderirseniz başka bir sorunum yok..

  • Halk Sigorta Temsilcisi12 Şubat 2014

    Sayın Yiğit, Talebiniz şirketimize ulaşmış olup ,inceleme süreci tamamlandıktan sonra sonuç sizinle paylaşılacaktır. MÜŞTERİ HİZMETLERİ DEPARTMANI HALK SİGORTA A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön